فروشگاه مجازی پوسترهای بیمارستانی و پمفلتهای بیماران

فروشگاه فایلهای آموزش بیمار, کنترل عفونت, ایمنی بیمار, آموزش پرستاری و اعتباربخشی

قبول انواع سفارشات طراحی و چاپ پوسترهای بیمارستانی 09127530419 پوسترهای بیمارستانی آموزش بیمار پوسترهای آموزشی پرستاری و بیماران کسب رتبه رسانه برتر کشوری در آموزش بیماران گیلان 1398 کسب مقام برتر کشوری در آموزش بیماران تهران 1397 ارایه کننده انواع پوسترهای پرستاری و پزشکی و آموزش بیمار

اطلاعیه فروشگاه

تخصص ما طراحی و تولید انواع پوسترها، پمفلت ها و محتواهای آموزشی در زمینه پرستاری و پزشکی است و افتخار میکنیم با بیش از 7 سال سابقه در این زمینه نام آورترین و مشهورترین تولید کننده محتوای اموزشی علمی در زمینه علوم پزشکی کشور می باشیم که با بیش از 17 دانشگاه علوم پزشکی در ارتباطیم. ثبت سفارش برای چاپ و قبول انواع طراحی از سراسر کشور: 09127530419

صاحب امتیاز و مدیر فروشگاه: مصطفی قزوینیان

"فایل سل" به گزارش هایی که از سوی افراد مبنی برنقض حقوق مالکیت معنوی یا دسترسی غیرمجاز به داده های رایانه ای به کارگزار تعیین شده‌ی حقوق مالکیت معنوی ارائه می‌شود، به سرعت رسیدگی می‌کند.
اگر صاحب حقوق مالکیت معنوی هستید یا برای حقوق مالکیت معنوی وکالت دارید، لطفا موارد نقض حقوق مالکیت معنوی را که از طریق وب سایت صورت می‌گیرند به کارگزار تعیین شده حقوق مالکیت معنوی "فایل سل" گزارش دهید.

درباره ما

گروه آموزشی طاها طب قم هدف از ایجاد فروشگاه را تجارت نمیداند بلکه با قیمت دار کردن محصولات خود در جهت جلوگیری از کپی رایت مطالب و ارزش نهادن به کار اعضای کارگروه اموزشی شروع به فعالیت کرده است. ما در این سایت بر آنیم تا نیازهای آموزشی پرستاران محترم و بیماران را برآورده سازیم. لذا به ارایه پوسترهای اموزشی،پمفلت های اموزش به بیمار لایه باز و جزوات اموزشی پرداخته ایم.امید که مورد پسند قرار گیرد.

کانال ارتباطی ما با شما پرستاران و پزشکان عزیز جهت کسب راهنمایی برای خرید محصولات و پوسترهای چاپی:

پیامک و تماس

09127530419